HAKKIMIZDA

2007 yılında sinema ve medya pazarlama sektörünün dinamiklerine hakim, deneyimli, profesyonel bir ekip kurarak reklam satış hizmeti vermeye başladı. Portföyünü oluştururken reklam veren ve medya ajanslarının ihtiyaçlarına en doğru şekilde cevap vermek kadar, sinema reklam mecrasının gelişmesini de kurumsal bir misyon edindi.

MEDYAİST, 15 senedir devam eden kurumsal bakış açısı, profesyonel, çözüm odaklı hizmet anlayışı, doğru ve dürüst ticari yaklaşımları nedeniyle reklam ve sinema sektörü tarafından takdir edilmenin haklı gururunu yaşıyor.

Sinema mecrasının sahip olduğu tüm avantajları öne çıkaran profesyonel hizmet anlayışımızı her zaman koruyarak, olması gerektiği gibi nezaket ve titizlikle işimizi yapıyoruz. Sinema reklam mecrasını kullanan tüm reklam verenlerimize, çözüm ortaklarımıza, en yüksek faydayı sağlayarak, sinema reklam mecrasının gelişmesine gösterdiğimiz özeni, her yıl bir önceki yıldan daha ileriye taşıyoruz.

Türkiye’nin 58 şehrinde, portföyümüzdeki 970 sinema salonuyla geldiğimiz bu noktada, inandığımız değerlere sahip çıkan, çalıştığımız tüm reklam veren, ajans ve sinemalara teşekkür ederiz. MEDYAİST’ in 15 yıl önce başlayan yolculuğu, 2022 yılında Türkiye sinema izleyicisinin yaklaşık yarısına ulaşan portföyü ile devam ediyor…

Merhaba!
kapat